Puzzle z fotky – firmený darček, ktorý určite neskončí v koši

Ak hľadáte luxusný, jedinečný a zároveň užitočný firemný darček, ktorý zaručene upúta pozornosť alebo sa stane najlepším darčekom vôbec, riešenie je viac než jednoduché – Personalizované puzzle z fotky 

Povedzme si na rovinu, v každej firme je ten jeden človek, ktorý stojí za koncoročnými firemnými darčekmi, a ktorému už táto činnosť lezie hore krkom a chce sa jej čo najskor zbaviť, alebo sa jej vyhnúť. Čo takto to zmeniť a spraviť z hľadania koncoročných darčekov zábavu pre darujúceho aj pre obdarovaného? 

Teraz si môžete vytvoriť najlepší koncoročný darček v niekoľkých jednoduchých krokoch. Puzzle z fotky môžu byť skvelou reprezentáciou vášho vzťahu so zamestnancami alebo klientmi.

Každý bude z vášho nápadu na darček určite nadšený. Takže už židne zaužívané  firmné darčeky, len pár jednoduchých krokov a stanete sa najobľúbenejším darčekovým guru vo vašej firme. Puzzle z vlastnej fotografie môžu vyriešiť vašu darčekovú dilemu niekoľko rokov dopredu. 

Staré porekadlo hovorí, že obrázok je viac ako tisíc slov. Správny výber fotografií môže pripomenúť  špeciálny zážitok alebo míľnik v histórii vašej firmy, prípadne môže slúžiť ako vtipná foto pripomienka. Okrem toho sa môže stať zábavnou tradíciou alebo súťažou o nájdenie najlepšej alebo najvtipnejšej  fotografie v rámci budovania tímového ducha na firme. 

Podstatou vytvorenia výnimočného puzzle je vybrať fotografiu, alebo obrázok, ktorý darček urobí nezabudnuteľným, a čo je najdôležitejšie, stane sa darom, o ktorom všetci hovoria. Výber správnej fotografie je teda kľúčom a môže príjemcovi urobiť radosť aj tým, že sa stane jeho obľúbenou voľnočasovou aktivitou, a to vďaka puzzle z individálnej fotografie prípadne koláže, vytvorenej z viacerých fotiek zachytávajúcich významné momenty firmy. 

Na vytvorenie nevšedného darčeka stačí len pár krokov: 

1. Nájdite vhodnú fotografiu vo vyššom rozlíšení. Radi vám pomôžeme s jej výberom a poradíme sa s vami o jej vhodnosti da žiadanú veľkosť puzzle. Či už je to zábavná fotografia z teambuildingu alebo obrázok vášho pracovného priestoru, je úplne na vás.

2. Nahrajte  fotografiu, ktorá vytvorí štýlový aj sentimentálny darček a vyberiete si z rôznych veľkostí, od 24 dielikov po viac ako 1 000 dielikov, takže bude spokojný úplný puzzle amatér aj ten najprofesionálnejší puzzle nadšenec.


Napokon, puzzle dieliky sú symbolom jednoty. Takže majúc tento fakt na pamati, nie je personalizované puzzle tým idealným riešením? 

Vytvorenie takéhoto jedinečného darčeka určite zanechá trvácnu spomienku pre vašich obchodných partnerov, zamestnancov alebo klientov a nadôvažok,  kvalita Venus Puzzle je na špičkovej úrovni.

Vytvorte netradičný darček tu– personalizované foto puzzle.