Kvalita

V akom rozlíšení vieme tlačiť?

Používame tlačiarne s vysokým rozlíšením tlače a tlačových radičov EFI Fiery. 1200 DPI, alebo dalo by sa povedať vo fotografickej kvalite.

Aká je hrúbka kartónu?

Používame kvalitné modré Eska Puzzle kartóny dovezené z Holandska. Hrúbka kartónu je 2mm, kartón je veľmi pevný a pritom ľahký.

Je rez čistý?

Áno, dieliky do seba zapadajú dokonale. Špeciálne nože nielen strihajú, ale aj mierne ohnú hrany, čo umožňuje jednoduchú montáž.

Aké sú rozmery a tvary dielikov?

Naše výsekové formy boli navrhnuté tak, aby puzzle vyhovovali vašim individuálnym očakávaniam. Veľkosť každého dielika je podobná (cca 2 cm). Avšak, každý kus má jedinečný tvar.

Ako je puzzle zabalené?

Naša jedinečná potlačená krabica z dvoch častí, zo stabilného kartónu s potlačou je plne prispôsobená každej zákazke. Obrázok puzzle je na veku a po stranách krabice, celok je zbalený vo fólií, ako z obchodu.

Ako poskladané puzzle zlepiť?

Vzhľadom na špecifickú výrobnú technológiu nie je vhodné použitie lepidla v tekutej forme. Na zalepenie puzzle ponúkame samolepiace hárky, ktoré sa nanesú na zadnú stranu puzzle po celej ploche a zabránia tak tomu aby sa puzzle rozsypali.

Doplnky k puzzle