Objednávanie

Ako môžem objednať?

Vyberte si veľkosť puzzle. Môžete si vybrať puzzle  od 12 dielikov až po 2000. Vyberte si fotku na puzzle z vášho PC. Veľkosť súboru fotografie musí byť minimálne 500 Kb. Vaše fotografie budú prevedené do našej databázy. To môže chvíľu trvať, v závislosti na danej veľkosti súboru. Vyplňte objednávkový formulár pozorne a vyberte spôsob platby (momentálne je iba možnosť platby na dobierku).

Ako môžem skontrolovať stav mojej objednávky?

Po odoslaní objednávky dostanete potvrdzovací e-mail s ID Vašej objednávky, prihlasovacími údajmi, údajmi o platbe a informáciou o preprave. Na hlavnej stránke, prejdite na "Prihlásiť sa" dostanete sa k aktuálnym informáciam o stave vašej objednávky.

Aká je dodacia lehota a môžem objednať expresne ?

Štandardná dodacia lehota pre zákazníkov na Slovensku je 2 - 3 pracovné dni po objednaní. Tovar nevieme dodať rýchlejšie ako za túto dobu, aj keď ste ochotní zaplatiť za expres. Vyrábame kvalitné produkty, a ako všetci vieme, spracovanie nejakú dobu trvá. Používame Remax kuriéra pre normálne dodávky.

Koľko stojí preprava?

Existuje iba jedna paušálna sadzba prepravy 3,50 euro na všetky objednávky v rámci SR, bez ohľadu na to, koľko tovaru objednáte.

Blog

Skladanie puzzle je vždy zábava

Foto puzzle sú stále obľúbenejšie medzi všetkými vekovými skupinami a medzi všetkými vrstvami ľudí na celom svete.

Všetko »

Doručovanie

Remax, GLS, DPD€ 3.50
Predpokladaný dátum doručenia: 27. Október - 2017

Referencie

Čo hovoria naši zákazníci

Krátke úryvky z oficiálnych hodnotení našich zákazníkov vo svete: I'm absolutely planning on reordering from these guys next time I get a puzzle...FrankovichThank goodness there are honest companies ...

Všetko »