Objednávanie

Ako objednať foto puzzle?

Vyberte si veľkosť puzzle. Môžete si vybrať puzzle od 12 dielikov až po 2000 dielikov. Vyberte veľkosť a typ puzzle, ktoré chcete objednať (napr. 500 dielikov, 1000 dielikov, štvorcové puzzle atď.) Vyberte fotografiu na puzzle z vášho PC. Veľkosť súboru fotografie musí byť minimálne 500 Kb a maximálne 20 MB a súbor musí byť JPG/PNG formát.

1. Nahrajte fotografiu, ktorú chcete použiť na puzzle, v prípade koláži, nahrajte viacero fotografií do šablón. Vaše fotografie budú prevedené do našej databázy, čo môže chvíľu trvať, v závislosti na danej veľkosti súboru. 

2. Po nahratí upravte orezanie a rozloženie fotografie podľa svojich predstáv.

3. V nasledujúcom kroku si vyberte dizajn krabice a pridajte text, ktorý sa bude zobrazovať na puzzle krabičke (max. 30 znakov)

4. Vyplňte objednávkový formulár a v prípade nákupu na firmu aj fakturačné údaje.

5. Odošlite objednávku a pozorne vyberte spôsob platby. Objednávka bude spracovaná až po potvrdení platby.

 

Ako môžem skontrolovať stav mojej objednávky?

Po odoslaní objednávky dostanete potvrdzovací e-mail s ID Vašej objednávky, prihlasovacími údajmi, údajmi o platbe a informáciou o preprave. Na hlavnej stránke, prejdite na "Stav objednávky" dostanete sa k aktuálnym informáciam o stave vašej objednávky.

Aká je dodacia lehota a môžem objednať expresne ?

Štandardná dodacia lehota pre zákazníkov na Slovensku je 2 - 3 pracovné dni po objednaní a potvrdení platby. Hoci chápeme, že občas je treba expresnejšie doručenie, avšak nevieme vám garantovať rýchlejšie doručenie ako uvádzame na stránkach. Na kvalite našich výrobkov nám veľmi záleží a na výrobu perfektného foto puzzle potrebujeme dostatočný čas. Cheme totiž, aby naše personalizované puzzle spĺňali najvyššie štandardy kvality výroby puzzle. 

Koľko stojí preprava?

Ponúkame 2 možnosti prepravy, doručenie na adresu za €3,49 alebo na vami zvolené výdajne miesto za €2,79. Ak vaša objednávka obsahuje viac položiek, ku každej položke sa pripočíta príplatok €1. 00, maximálne však  vo výške €25.00.