Naša kvalita

Špecialisti na foto puzzle

Predpokladajme, že hľadáte jedinečný darček pre kamaráta, člena rodiny alebo blízkeho človeka. Určite nájdete nejaké vhodné puzzle z obchodu, ale nie puzzle z vašej fotky. Existuje niekoľko puzzle ponúkaných on-line, väčšinou vyrobené metódou tepelného prenosu výtlačku na predom vyseknuté biele puzzle, kde sú všetky kusy rovnakého tvaru a sú prenášané na tenký nestabilný kartón. Vo VenusPuzzle sme hrdý na to, že môžeme predstaviť pravé foto puzzle vo vysokej kvalite za konkurenčné ceny a rýchle dodanie zákazníkom.

Ako sa tieto jedinečné puzzle vyrábajú?

1. Akonáhle sú vaše fotografie správne orezané a upravené na konečné rozmery obrázku puzzle (nikdy ich nenaťahujeme), tlačíme vaše fotografie na profesionálny fotografický papier. Tlač je pokrytá pololesklým povrchom.

2. Výtlačok je nalepený na kvalitnú modrú lepenku Puzzle Eska, dovezenú z Holandska. Hrúbka kartónu je 2 mm, čo je veľmi stabilný podklad. Túto lepenku používajú všetci veľký výrobcovia puzzle (Ravensburger, Educa a pod.) pre svoju výnimočnú kvalitu a silu.

3. Puzzle sú následne vyseknuté pomocou výsekových foriem vyrobených pomocou lasera. Rôzne tvary do seba zapadajú dokonale, pretože formy majú presný rez. Každý dielik má jemne zaoblené rohy.

4. Dieliky sú oddelené od seba, umiestnené v plastovom vrecku so zipsom a potom zabalené v kvalitnej dvojdielnej krabici. Krabica je potlačená, s obrázkom na veku. Táto stabilná krabica je zabalená do zmršťovacej fólie z PVC. Teraz je produkt presne ako puzzle, ktorá sa predáva v hračkárstve, alebo kníhkupectve.

Detailné fotografie puzzle a popis možno nájsť v príslušnej kategórii produktov. Je to jednoduché, vyberte si veľkosť, nahrajte fotografiu a vyplňte objednávkový formulár.

V prípade ďalších otázok nájdete odpovede na stránke "POMOC". Otázky ohľadne vhodnosti kvality fotografií, času na spracovanie, kvality obrazu puzzle, dopravy, platby a ešte oveľa viac nájdete práve v pomocníkovi .

Prečo si vybrať nás?

Dokonalý rez

Naše formy boli navrhnuté pre vaše očakávania. Veľkosť každého dielika je síce podobná, avšak každý kus má jedinečný tvar. Špeciálne nože nielen strihajú, ale aj mierne ohnú hrany, čo umožňuje jednoduchú montáž.

Nádherné balenie

Náš dvojdielny obal s potlačeným vekom patrí automaticky ku každému objednanému puzzle. Krabica je vyrobená z kartónu so stabilnej ale ľahkej lepenky, takže ju vieme prispôsobiť rôznym veľkostiam puzzle. Obrázok je na veku aj na stranách krabice, celkový vzhľad je na nerozoznanie od puzzle z obchodu.

Ostré farby

Predtým ako vyrobíme vaše puzzle, musíme sa uistiť, že je vo vhodnej kvalite. Vysokú kvalitu tlače a sýte farby zabezpečia tlačiarne s vysokým rozlíšením tlače a tlačovými radičmi EFI Fiery. Rozlíšenie 1200 DPI je dostatočnou zárukou ostrého výstupu. Obraz puzzle má plné farby a kontrast. Navyše, výtlačok má pololesklú úpravu povrchu, takže je vode odolný.

Výroba strateného dielika zdarma

Už ste skoro poskladali celé puzzle a zistíte, že vám chýba jeden alebo dva dieliky? Žiaden problém! Bez ohľadu na to, či bol dielik stratený počas výroby, alebo pri zostavovaní obrázku puzzle, vieme ho zreprodukovať a poslať Vám ho zdarma. Nebudete musieť skladať odznova!

Vytvoriť puzzle z fotky
Ako vybrať správnu fotku
Voľba produktu:
 
Vytvoriť Fotokoláž

Vytvoriť Fotokoláž

Päť krokov, ako vytvoriť skvelý valentínsky darček.

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, ako urobiť valentínske darčeky výnimočnými a naozaj nezabudnuteľnými?

Ďalšie články »